אס. אס. חזון הר סומק, הוביל את תרמילי - 6 אינץ 18W המבול LED העבודה האור Off Road אורות נהיגה על משאיות טרקטור רכב שטח 4x4 טרקטורונים UTV (2pcs)

אס. אס. חזון הר סומק, הוביל את תרמילי - 6 אינץ 18W המבול LED העבודה האור Off Road אורות נהיגה על משאיות טרקטור רכב שטח 4x4

במלאי
ILS 41.92
הנגישות:

הר סומק נמוך סטייה של אחד עיצוב - מקסימום יציבות : .אס. אס. החזון הוא מומחה כלי רכב תאורת led שדה, תוך התמקדות על מוצר פרימיום איכותי וביצועים מעולים, מיועד בטוחה ומהנה!.אור led תאי נהג הר סומק, עיצוב להפחית הסט בשל רוח, ביעילות, כדי למקסם את הרכבה יציבות ובטיחות, כמו גם להציע לך מבט הגון בתור אחד OEM, מה שהופך את רכב השטח אטרקטיביים יותר מגניב!.הגיבוי שלך משאית/טריילר : .כמה משאיות, טנדרים ונגררים יש חלונות כהים שלה אתגר גדול ללכת בכיוון ההפוך, בפרט גשום, ערפילי או סערת השלג ימים.ובכן, לקבל זוג אס חיזיון אור led תרמילי כדי לשדרג את הרכב שלך, youll למצוא מה טוב לעזור.פלט סופר מבריק 6000k קריסטל אור לבן עם 60 מעלות המבול קרן, זה מכסה שטח רחב יותר כדי לעזור לך לראות בקלות את הסביבה בכל עת, בכל מקום.אידיאלי לגיבוי הפוך אורות, הפעלת אור, עזר המנורה, הסירה אורות, גן אור, בנייה, תאורה, וכו'.תכונות : . 1. בעוצמה גבוהה Led, צריכת חשמל נמוכה, יציבה תאורה. 2. מחוזק גבוה העברה למחשב עדשה, יציב ועמיד. 3. מבנה משולב, IP67 עמיד למים & אבק חזק. 4. Diecast אלומיניום דיור, מהיר חום פיזור. 5. DC 10-30 V רחב מתח אוניברסלי, Fitment. 6. הר סומק, נמוך סטייה של אחד, נראה מגניב.חבילה כללה : 2 x 18 W אור LED תרמילים, 2 x הרכבה Hardwares.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים