ברק 3.5 מ מ שמע לרכב כבל 6.6 ft/2M על המיקרופון, אפל MFi מוסמך אוזניות מתאם זכר Aux כבל אודיו תואם עם iPhone של Apple iPhone 12/12 מיני/12 Pro מקס/11/XR/XS/Pro/מקס.

ברק 3.5 מ מ שמע לרכב כבל 6.6 ft/2M על המיקרופון, אפל MFi מוסמך אוזניות מתאם זכר Aux כבל אודיו תואם עם iPhone של Apple iPhone

במלאי
ILS 25.48
הנגישות:

【אפל MFi מוסמך】 : Mangotek 3.5 מ "מ ברק ג' ק מתאם לרכב כבל אושרה על ידי אפל.כדי להבטיח את העבודה באופן מושלם עם ה-i Phone,i Pod ו-i Pad ללא הודעות שגיאה כלשהן. 【חזק פונקצית】 : בנוי עם כפול מסוכך, עמיד בפני קורוזיה 24 K מצופה זהב 3.5 מ " מ מחבר.ברק המכונית כבלי אודיו להבטיח הנקי קול, מעביר אודיו סטריאו באיכות גבוהה נשמע. 【נרחב Compatibly】 : תואם באופן מושלם עם ה-i Phone SE / 11 / 11 Pro / 11 Pro מקס / X / XR / Xs / Xs מקס / 8 פלוס / 8 / 7 / 7 בנוסף,i Pad Pro /Air /mini, ה-i Pod touch 6,תומך i OS 10/11/12 והאחרון מערכת i OS. 【רב-תרחיש יישום】 : 3.5 מ "מ ברק ג' ק מתאם לרכב כבל ניתן לחבר את הטלפון שלך מכל סטנדרטי 3.5 מ "מ אודיו ג' קס או AUX-in יציאות, כמו מערכות סטריאו לרכב, בית מערכות סטריאו רמקול נייד, אוזניות, Hi-Fi, מחשב או כל דבר אחר עם 3.5 מ "מ ג' ק קלט. 【מה שאתה מקבל】 : 1*Mangotek 3.5 מ " מ ברק זכר כבל aux, 18 חודשי אחריות, 7*24 שעות שירות לקוחות ידידותי.חסון, durablem, גודל כיס, קל לשאת.רך ניילון צמה כבלים הגוף שעושה את זה רך ועמיד.מובנה חסין כדורים חוט עם קשיחות, עמידות, כיפוף התנגדות.חסון, durablem, גודל כיס, קל carry Soft ניילון צמה כבלים הגוף שעושה את זה רך, durable Built ב-חסין כדורים חוט עם קשיחות, עמידות, כיפוף התנגדות.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים