ילדים מברשת שיניים חשמלית, U בצורת קולי אוטומטי מברשת שיניים עם 2 ראשי מברשת, שש ניקוי מצבים, קריקטורה דוגמנות עיצוב לילדים, מיוחד עבור מתנת יום הולדת (ורוד)

ילדים מברשת שיניים חשמלית, U בצורת קולי אוטומטי מברשת שיניים עם 2 ראשי מברשת, שש ניקוי מצבים, קריקטורה דוגמנות עיצוב לילדים,

במלאי
ILS 50.98
הנגישות:

????להפוך את הילד שלך כמו צחצוח שיניים : זה מברשת השיניים נועד כמו צעצוע.לתת לילדים שלך ליהנות בזמן צחצוח השיניים שלהם!באותו הזמן, זה הוא רב עוצמה ילדים של מברשת שיניים חשמלית. ???? 360 קולי ניקוי : אוטומטי מברשת ביעילות לקרצף את כל השטחים, רק ב-40 שניות.עבור ניקוי עמוק יותר, רק להזיז את המברשת שמאלה וימינה כדי להגיע קשה להגיע לאזורים. ????שיניים אור כחול : כאשר אתה משתמש רופא השיניים ברמה LED אור כחול לצחצח שיניים, & מברשת יכול להאיץ את ההלבנה של השיניים.לא משנה באיזה מהירות הגדרת משתמשים, הבהירות שלה יהיה להגדיל פי 5 את האפקט הלבנה. ????U בצורת ראש של מברשת שיניים : U-סוג מברשת שיניים הראש עשוי באיכות מזון סיליקון הוא רך מאוד ,שתוכננו במיוחד עבור ילדים רכים, חניכיים, שיניים רגישות.תוספת ראש של מברשת שיניים מסופק, אתה יכול לסדר את זה לפי הצורך. ????טעינת USB : כאשר אתה מחובר ל-USB לטעינה, ה LED-יהבהב, וזה לוקח רק 3 שעות תשלום עבור 1 שבוע.בטוח, מהיר, נוח וקל לשימוש בבית או בנסיעות.U-סיליקון בצורת ראש המברשת יכול לעטוף את השיניים 360° ולנקות את השיניים באופן מקיף.יעיל ניקוי עמוק של השיניים לא לגרום נזק לחניכיים ולהגן על האמייל של ילדים.אם נעשה שימוש עם קצף משחת שיניים, ניקוי אפקט טוב יותר.הערה : מברשת שיניים משמש מיקרו-ניקוי הלבנה.זה לא תחליף צחצוח יומי, אבל תוספת ניקוי עמוק.מומלץ לשימוש יומי עם מברשות שיניים.KRX מברשת שיניים חשמלית מתאים מאוד הפה צורה של פעוטות וילדים, עוזר לנקות את השיניים בכל הכיוונים.חמוד, צבעוני מצויר צורות עוצבו בקפידה כדי להפוך את צחצוח לילדים 2 שנים ומעלה קל ומהנה.למשוך ילדים להתאהב צחצוח השיניים שלהם.זה חמוד מברשת שיניים מתאימה לילדים מגיל 2 עד 7 שנים והוא מתאים עבור השיניים רגיש אפילו במהלך החלפת שן.את חדשניים ראש המברשת מביא מותג חדש צחצוח ניסיון, מה שהופך צחצוח קל יותר ומהנה יותר עבור ילדים. 1.מוצר זה מאמצת כל סיבוב אטום עיצוב, IPX7-נוח, עמיד וקל לנקות. 2.U בצורת ראש של מברשת שיניים בעיצוב, באמצעות מזון כיתה חומר סיליקון, בטוח על השיניים והחניכיים.צחצוח השיניים מביא מהירה ונוחה לחוות את הפה כל הזמן.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים