מיחזור אשפה מדבקות לוגו מודרני (1 ea) סמל לארגן פחי אשפה או מכולות אשפה, קירות - מדבקות ויניל מדבקה (קטן - 5.5x5.5, הפך לבן - מט)

מיחזור אשפה מדבקות לוגו מודרני (1 ea) סמל לארגן פחי אשפה או מכולות אשפה, קירות - מדבקות ויניל מדבקה (קטן - 5.5x5.5, הפך לבן

במלאי
ILS 13.48
הנגישות:

לארגן את הזבל עם 2 מדבקות סה : אשפה ומחזור.קל ליישום– לא שכבות הצורך.עמיד – עמיד למים, עמיד כימי.מגיע עם הוראות וטיפים להתקנה, אשר כולל מדגם ויניל כדי לבדוק.וחיצוניות יישום.ויניל מדבקות יכול להיצמד כמעט לכל משטח חלק כולל קירות, צבע, חלונות, זכוכית, פלסטיק, מחשבים ניידים, קרמיקה, עץ, מתכת, מכוניות, ועוד!מדבקות יפעל על רוב בקלות משטחים בעלי מרקם.מדבקות נעשים עם חומרים איכותיים.ויניל מדבקות קיר נשלף, אבל הם לא לשימוש חוזר.מידות - אינצ ' ים (גדלים מותאמים אישית זמינים) XS - 2.75 x 2.75 S - 5.5 x 5.5 מ - 8.25 x 8.25 ל - 11 x 11 XL - 23 x 23 אשפה ומחזור לוגו מדבקות תווית על פחי האשפה.מגיע עם 1 כל אחד עבור סכום כולל של 2. - מגיע עם הוראות וטיפים, התקן את גרפי או כיתוב. - כולל מדגם ויניל כדי לבדוק. - ויניל ניתן להשתמש בפנים או בחוץ. - לקבלת מידע אודות שלנו מדבקות אנא בקר כאן חדש ויניל מדבקות ו אותיות?הוסף את ויניל יישום לארוז את ההזמנה שלך ולהפוך את החלת גרפי קל ומהיר יותר.הנוף כאן *אנא בדוק את פרטי המידע על שינוי גודל.לא כל התמונות להראות מדבקות בקנה מידה.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים