קריקטורה יפה נוח פני תינוק המכוסה במגבת, תינוק רחצה, לילדים בגילאי 3-6 שנים ישנים העור ידידותי 20.8 x 22.8 בבית שימוש(צהוב קטן ברווז)

קריקטורה יפה נוח פני תינוק המכוסה במגבת, תינוק רחצה, לילדים בגילאי 3-6 שנים ישנים העור ידידותי 20.8 x 22.8 בבית שימוש(צהוב

במלאי
ILS 32.98
הנגישות:

【חומר רך】התינוק בקפוצ ' ון מגבת, חומר באיכות גבוהה, רך ונוח, לא נפגע על העור של התינוק שלך, אתה יכול להשתמש בו בביטחון. 【מים קליטת העור ידידותי】התינוק מגבת רחצה-מאוד עור ידידותי, סופר סופג, נותן לעור את הרכות אכפת לי. 【עיצוב סביר】התינוק החלוקיםקפדנית גרסה דרישות, ומדויק מתאים ועיצוב התאמות להבטיח נוחות של התינוק. 【יפה ומסוגנן】התינוק מגבת, לא רק נוחות גבוהה ושמירה על איכות סביבה, אבל גם רודף היופי החזותי. 【קריקטורה חמודה התמונה】מעטה מגבות לתינוקדפוס קריקטורה, זמין בשלושה צבעים, תינוקות מעדיפים ואמא יהיה מאושר.תכונה : 1. קפדנית גרסה דרישות, ומדויק מתאים ועיצוב התאמות להבטיח נוחות של התינוק.2. לא האם גבוה ונוחות להגנת הסביבה, אבל גם רודף היופי החזותי.3. דפוס קריקטורה, זמין בשלושה צבעים, תינוקות מעדיפים ואמא יהיה מאושר.4. מאוד עור ידידותי, סופר סופג, נותן לעור את הרכות אכפת לי.5. חומר באיכות גבוהה, רך ונוח, לא נפגע על העור של התינוק שלך, אתה יכול להשתמש בו בביטחון.מפרט : מצב : 100% מותג New Item סוג : בייבי אמבט Towel Material : טהור Cotton Use : Household Size : Approx. 53 x 58cm/20.8 x 22.8 ישימים : ילדים בגילאי 3-6 שנים old Optional צבע : כחול, ורוד, Yellow Package הרשימה : 1 x התינוק אמבטיה Towel Notice : בבקשה לשטוף, יבש לפני השימוש הראשון.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים