ילדים קולי מברשת שיניים חשמלית, U בצורת נטענת אוטומטית מברשות שיניים עם החלפת מברשת 6 ניקוי מצב חכם טיימר 360° סוניק טיפולי שיניים לגילאי 2-7 הילד (סגול)

ילדים קולי מברשת שיניים חשמלית, U בצורת נטענת אוטומטית מברשות שיניים עם החלפת מברשת 6 ניקוי מצב חכם טיימר 360° סוניק טיפולי

במלאי
ILS 56.95
הנגישות:

בצורת U ראש המברשת : תשעים אחוז של ילדים בגילאי 2-7 שנים מסרב לצחצח שיניים.שלנו הגרסה המשודרגת של ה-מברשת שיניים חשמלית נועד עם בעלי חיים התבנית הוא נייד נטענת, מתאים לשימוש ביתי או נסיעות. 45 חכם טיימר שליטה : 45 שניות טיימר פונקציית בקרת יכול לחנך את הילדים לצחצח שיניים מומלצים זמן, אשר יכול להשלים שן ניקוי יותר מבחינה מדעית.אם יש לך בעיות על מברשת השיניים, אנא פנה אלינו באמצעות דואר אלקטרוני.U-סיליקון בצורת ראש המברשת יכול לעטוף את השיניים 360° ולנקות את השיניים באופן מקיף.יעיל ניקוי עמוק של השיניים לא לגרום נזק לחניכיים ולהגן על האמייל של ילדים.אם נעשה שימוש עם קצף משחת שיניים, ניקוי אפקט טוב יותר.הערה : מברשת שיניים משמש מיקרו-ניקוי הלבנה.זה לא תחליף צחצוח יומי, אבל תוספת ניקוי עמוק.מומלץ לשימוש יומי עם מברשות שיניים. 1* מברשת שיניים חשמלית לטפל. 2* מברשת ראשי עבור 2-7 שנים. 1* USB כבל טעינה ללא מטען. 1* מדריך למשתמש.KRX מברשת שיניים חשמלית מתאים מאוד הפה צורה של פעוטות וילדים, עוזר לנקות את השיניים בכל הכיוונים.חמוד, צבעוני מצויר צורות עוצבו בקפידה כדי להפוך את צחצוח לילדים 2 שנים ומעלה קל ומהנה.למשוך ילדים להתאהב צחצוח השיניים שלהם.זה חמוד מברשת שיניים מתאימה לילדים מגיל 2 עד 7 שנים והוא מתאים עבור השיניים רגיש אפילו במהלך החלפת שן.את חדשניים ראש המברשת מביא מותג חדש צחצוח ניסיון, מה שהופך צחצוח קל יותר ומהנה יותר עבור ילדים. 1.מוצר זה מאמצת כל סיבוב אטום עיצוב, IPX7-נוח, עמיד וקל לנקות. 2.U בצורת ראש של מברשת שיניים בעיצוב, באמצעות מזון כיתה חומר סיליקון, בטוח על השיניים והחניכיים.צחצוח השיניים מביא מהירה ונוחה לחוות את הפה כל הזמן.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים