כאב ראש, מיגרנה הקלה Cap - כאב ראש קרח מסכה או כובע משמש מיגרנות, כאב ראש הקלה. גמיש, נוח, חשוך וקריר (על ידי קסם ג ' ל)

כאב ראש, מיגרנה הקלה Cap - כאב ראש קרח מסכה או כובע משמש מיגרנות, כאב ראש הקלה. גמיש, נוח, חשוך וקריר (על ידי קסם ג ' ל)

במלאי
ILS 47.98
הנגישות:

✔️ ????????????????, ????????????????????, ???????????????? ???????????? ???????????????? - כאשר התקפי מיגרנה אתה צריך לנוע מהר.לשמור על ראש כיפת הקרח במקרר או במקפיא כדי להגיע עמוק רגועה אתה צריך תוך דקות, לא שעות. ✔️ ???????????????????????????????? ???????????????? ???????? ???? ???????????????? ???????? ???????????????????????? - אתה יכול ללבוש את זה כמו, כובע על המקדשים, או כמו קרח מסכה שמכסה את כל הפנים.אתה יכול לארגן את הקרח מאחורי האוזניים, מתחת לעיניים, סביב הסינוסים - בכל פעם שאתה צריך כדי לעזור לך איפה אתה צריך את זה ביותר.זה הקירור תומך 3 יתרונות, הוא מספק הרפיה, הסחת דעת, משפר את השינה שלך. ✔️ ???????????????? ????????????????, ???????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????? - פטנט כאב ראש כובע עשוי רפואי כיתה ג ' ל נוזלי עם פרמיה כיסוי PVC.זה לגמרי מתנגד קורע דולף.זה לשימוש חוזר עד 300 מחזורים. ✔️ ???????????? ???????????????? ???????????????? '????????????????' - את הקרח נמתח כדי להתאים את רוב הראש צורות, טוב, נוח ניסיון ל-90% של הלקוחות.אם יש לך אי נוחות כאשר לובשים את זה, רק תן לנו לדעת, אנחנו להנפיק החזר כספי מלא. ✔️ ???????? '????????????????????????????' ???????????????????????? - רק אחד קטן מבטיח. "אתה מרגיש יותר טוב בכל פעם שאתה לובש את הכובע".אם זה לא עובד בשבילך, אז יהיה לנו בעיה החזר כספי מלא, בלי שאלות.פטנט כאב ראש כובע עשוי רעיל, כיתה רפואי נוזלי, ג ' ל עם פרמיה כיסוי PVC.שלה בטוח לחלוטין ועמידה בפני קריעה, דולף.שלה לשימוש חוזר עד 600 מחזורי.את הכובע ניתן לענוד אותה על המצח שלך או למטה כדי לכסות את כל הפנים.הקרח יכול להיות הוריד כדי לכסות את העיניים מוחלטת של ההכרה, אם תרצה בכך.את לייקרה הוא נמתח ונצמד אל פנים, אם אתה בישיבה או בעמידה.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים