הדלת חבר מתכוונן הדלת בריח (אפור 2-Pack). דרך פשוטה יותר כדי הכלב הוכחה ארגז החול. אין עוד חיית המחמד גייטס או חתול דלתות. נוח חתול מבוגר כניסה. לכלב לאכול קקי של חתולים הי

הדלת חבר מתכוונן הדלת בריח (אפור 2-Pack). דרך פשוטה יותר כדי הכלב הוכחה ארגז החול. אין עוד חיית המחמד גייטס או חתול דלתות.

במלאי
ILS 44.95
הנגישות:

שכח את הטרחה של חיית המחמד גייטס קבע חתול הדלת התקנות.כן!הדלת חבר עובד בצורה מושלמת על ימין ועל שמאל דלתות מסתובבים, דלתות לדחוף או למשוך לפתוח, דלתות כיס, דלתות כפולות,, קיפול דלתות.לבחור את הדרך הקלה לתת לחתול שלכם את החופש לעשות קקי בשלום, יש מקום בטוח לאכול, או לבוא וללכת כרצונם.כלב אוכל צואה של חתולים מתוך ארגז החול.אז, מה אתם מחכים?.תואם את כל סוגי הדלתות קיפול דלתות כיס, דלתות ואפילו דלתות כפולות!.מי הדלת חבר הטוב ביותר עבור?.זה מושלם עבור בעלי חיות מחמד זה פשוט לא רוצים להתמודד עם הטרחה של עורך יקר לחיות מחמד שער, אלו שלא מוכנים לחתוך קבוע חור הדלת שלהם כדי להתקין חתול הדלת דלתות פנים!.גור זוללת את כל האוכל של החתול.לשמור את הכלבים ולתת את החתולים מרחב משלהם בעניין של שניות.הדלת חבר עבד בצורה מושלמת עבור 2500+ אנשים זה אומר שהוא שווה כל אגורה!רק לקרוא את הביקורות!.אם אתה בספק, הקפד לבדוק את הביקורות שלנו על כמה החוויות של לקוחות אמיתיים.הדלת חבר מספק קלה יותר ופחות מסורבל לתת חתולים חלל משלהם.טורקת את הדלת לרווחה מעירה אותך.הכלב נוהג החתול שלך על הקיר.איך זה עובד ❓ הדלת חבר הוא הדלת בריח עבור חיות מחמד זה מאפשר לדלת פנים לפתוח רק מספיק רחב אז חתולים יכולים בקלות להיכנס או לצאת, אבל באותו הזמן לשמור את זה מספיק הצר אז הכלבים (אם מעט גדול יותר מאשר חתול) יכול להיכנס אז אתה יכול הוכחת כלב חתול בארגז החול או הוכחת כלב חתול תחנת האכלה.מותקן בתוך שניות והוא קל לשימוש✔️ רק לקלף, מקל את הדלת ואת המשקוף באמצעות חזקה דבק 3 M.או, להתקין על הדלת כדי להפוך אותו חזק יותר, במיוחד עבור גדול יותר, יותר מתמיד כלבים.הרבה מהם לטובה מופתע עד כמה חזק ה " דבקים, איך זה מחזיק כל לחץ נוסף.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים