לחץ גבוה ראש מקלחת עם כף יד 6+1 תרסיס מצבים, כף יד ראשי מקלחת עם 59צינור הולדר, נשלף הטוש זרימה גבוהה Built-in כוח לשטוף, 360°Bracket מתכוונן כולל(Chrome)

לחץ גבוה ראש מקלחת עם כף יד 6+1 תרסיס מצבים, כף יד ראשי מקלחת עם 59צינור הולדר, נשלף הטוש זרימה גבוהה Built-in כוח לשטוף,

במלאי
ILS 29.98
הנגישות:

????【7 חלופה ספריי מצבים עם מצב השהייה】Cuysfead ראשי מקלחת לחץ גבוה כף היד מגיע עם 6+1 שונה ספריי הגדרות.חלקה לחץ על הידית עוזר לך לעבור בקלות את המועדפים מצב עם יד אחת. 4.7" רחב מקלחת לוח לספק מלא וגם כיסוי של מים, בעדינות לעסות את הגוף שלך ולהסיר את כל עייפות.כף יד ראש מקלחת עם הצינור יש מים חיסכון מצב השהייה,אשר הוא הבחירה הטובה ביותר שלך בזמן רחצה או מסבן. ????【לחץ גבוה כף יד ראש מקלחת להגדיר】 להסרה ראש מקלחת לחץ גבוה מאמץ ייחודי המבנה הפנימי אוויר בטכנולוגיה כדי ליצור לחץ-הגדלת זרם ומעניק לך עוצמה זרימת מים נמוך לחץ מים מצבים.גדלים שונים של פתחים לשקע ואת מספר שונה של שקע חורי הפצה, להתאים את זרימת המים במהירות ולהסתגל לשינויים בלחץ המים, מושלם עבור במקלחת היומית עבור המשפחות שלכם. ????【【רב תכליתי מובנה כוח לשטוף】נקודת סילון ריסוס על גבי מיועד ישר וחזק זרם להסיר כתמים עקשניים, אשר תחליף מושלם עבור כף יד בידה המרסס.עם בלחץ חזק לשטוף מצב, אתה יכול לעשות מהירה לנקות את רצפת האמבטיה, אמבטיה,שירותים, ריצוף,כלבים או חיות מחמד אחרות. ????【חומרים באיכות גבוהה, שירות ארוכים יותר】כרום סיים מקלחת כוח הראש עבר את המבחן של חומצה,אלקלי,מלח,כתמי מים, חום.זה קל אבל חזק ,אנטי שריטה אל-חלד.פלדה אל חלד, צינור עם פליז להכניס מבטיח הבתולין.פליז מוצק מתכוונן כדור המסתובב משותפת מאפשרת לך לשנות, לא משנה מה זווית שאתה רוצה.מים קשים פיקדונות יהיה להסיר בקלות עם מגע של חרירי, לא סתימת בעיות, מעולם לא חופשי לחץ המים לאורך זמן. ????【קל להתקין מתכוונן ראש מקלחת מצורפים】החבילה כוללת כף יד מקלחת המרסס*1,נירוסטה 59" צינור ארוך*1, מקלחת מתכוונן מתאם*1, תוספת גומי כביסה*2, הקלטת טפלון*1 והתקנה ידנית*1(ללא זרימת הצמצם).מהר להתקין בתוך דקות עם יד אחת-להדק החיבור.אוניברסלי G1/2" חוטים מתאימה לכל תקן צינור מקלחת, זרוע, הרחבה או מסנן. 1 או 2 דקות מאוחר יותר, המשפחה שלך, ילדים, חיות מחמד יכול ליהנות עיסוי וספא.יד ראש מקלחת *1. 5 רגל/1.5 מ ' נירוסטה צינור מקלחת*1. תקורה מתכוונן מקלחת הסוגר*1. 2 תוספת גומי מקלחת כביסה*1. טפלון הקלטת*1. 6+1 תרסיס הגדרת מקלחת גשם הראש עם כף היד , גדול 4.7" מקלחת הבקרה. 7-תרסיס הגדרת קל להפוך לחץ על ידית מאמץ זרימת מים הגדרת הבחירה.חזק לבנות כוח לשטוף על ניקוי מהיר של מקלחת קומה,האמבטיה או את חיות המחמד שלכם.מים להשהות דפוס עבור השיער שלך קרצוף זמן, חוסך במים.גדול 4.3 אינץ מקלחת לוח לכיסוי מקסימלי.זווית מתכווננת תקורה סוגר על הידיים-יד חופשית, מקלחת שימוש ואחסון.יד מקלחת כולל 59" נירוסטה צינור מתאם תושבת מתכווננת להתקנה קלה.תכונות מגע נקי ספריי חרירי להסרה קלה קשה-מים לבנות.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים