כיתה רפואית לא לגעת מדחום דיגיטלי אינפרא-אדום מדחום לכל הגילאים הקבוצה, ללא מגע תינוק מדחום עם אובייקט טמפרטורת חדר מצב, מסך LED גדול ועדין רטט התראה.

כיתה רפואית לא לגעת מדחום דיגיטלי אינפרא-אדום מדחום לכל הגילאים הקבוצה, ללא מגע תינוק מדחום עם אובייקט טמפרטורת חדר מצב, מסך

במלאי
ILS 146.25
הנגישות:

✅【 לא לגעת מדידה 】כדי להבטיח בטוח והיגייני ללא מגע.מדחום דיגיטלי קורא את טמפרטורת הגוף ללא מגע פיזי בתוך 3 ס "מ(~1.18 ס" מ) ממרכז המצח. ✅【חדשה-טכנולוגיית דיוק】Elcare השתמש ultra-רגיש חיישן האחרון שבב חכם עם הסיוע של טמפרטורת הסביבה פיצוי טכנולוגיה כדי להבטיח את דיוק מדידת. ✅【Multi-Mode מדחום】מדחום מובנה רב במצב הפונקציות כדי למדוד האנושי, השטח / אובייקט בטמפרטורת החדר.זה אידיאלי לשימוש הציבור סביבות כמו מרפאות, משרדים, מלונות, בית ספר, מסעדות, וכו'. ✅【פשוט, מהיר, נקי ושקט】קל כפתורי שליטה מדחום לוקח מדידה 1 השני מוצגות על בית נקי מואר גדול במיוחד מסך LED.כדי להימנע מופרע צפצוף, רעש, עדין רטט התרעת משמש. ✅【תדאג-חופשי ובטוח להבטיח】Elcare אינפרא-אדום מדחום יש קלינית נבדק מוסמכת עם ה-FDA, EC ו-FCC תעודות.אנו מציעים worry-free-12 חודשים אחריות כי אכפת לנו. 1 x מדחום,. 1 x פאוץ'. 2 x AAA סוללות אלקליין. 1 x חוברת הדרכה.מכוון למרכז המצח.מד צעדים מרחק בתוך 30 מ " מ (כ מבוגר האצבע מרחק).לחץ את מד המדידה כפתור.הטמפרטורה היא מיד עם קבלתן.ההצלחה של המדידה, הגוף ירטוט פעם אחת.אם הטמפרטורה היא מעל 38 °C או 100.4 ℉, הגוף ירטוט 3 פעמים.להתקין 2 סוללות אלקליין AAA בחלק האחורי של גוף המטוס.לחץ על "מפתח" כדי להפעיל את המכשיר.מה אתה מקבל : . 1 x מדחום, 1 x Pouch2 x AAA אלקליין batteries1 x ההוראות.שימושי עבור כל הגילאים.Elcare LED אינפרא-אדום מדחום למצח מיועד לכל הגילים, תינוקות, תינוקות, ילדים, מבוגרים, זקנים.בטוח ואמין.Elcare אינפרא-אדום מדחום יש מוסמכת FCC על ידי צילומי על 2021. כדי להבטיח את בטיחות השימוש עבור לקוחות עם שביעות רצון מלאה.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים