הדמיית אינפרה-אדום מצלמה תרמית אינפרא אדום Imager USB משקפים תרמיים עבור חשמל מתג זיהוי טמפרטורה

הדמיית אינפרה-אדום מצלמה תרמית אינפרא אדום Imager USB משקפים תרמיים עבור חשמל מתג זיהוי טמפרטורה

במלאי
ILS 82.80
הנגישות:

יכול לשמש עבור חום זיהוי של PCB רכיבים, זיהוי טמפרטורה של חלקי רכב, חשמלי, מתגים, וכו'.עם USB העברת נתונים בממשק, את גרסת הקושחה החדשה באופן אוטומטי תפוקות נתונים ליציאת USB כברירת מחדל.תמיכה בחיבור ישיר למחשב תוכנה להצגת תמונות (תוכנת מחשב קצב שידור 115200no workarounds are used.), אתה יכול גם להשתמש המקביל טורית באגים עוזר.עם מסך צבע המתאים התאמת טמפרטורה פונקציה, הטמפרטורה יכול להיות מוגדר להציג צבעים שונים, בהתאמה.את מצלמת אינפרא-אדום יש מסך פונקציה, אתה יכול להשהות את התמונה לניתוח.תכונה : 1. עם USB העברת נתונים בממשק, את גרסת הקושחה החדשה באופן אוטומטי תפוקות נתונים ליציאת USB כברירת מחדל.2. תמיכה בחיבור ישיר למחשב תוכנה להצגת תמונות (תוכנת מחשב קצב שידור 115200no workarounds are used.), אתה יכול גם להשתמש המקביל טורית באגים עוזר.3. עם מסך צבע המתאים התאמת טמפרטורה פונקציה, הטמפרטורה יכול להיות מוגדר להציג צבעים שונים, בהתאמה.4. את מצלמת אינפרא-אדום יש מסך פונקציה, אתה יכול להשהות את התמונה לניתוח.5. יכול לשמש עבור חום זיהוי של PCB רכיבים, זיהוי טמפרטורה של חלקי רכב, חשמלי, מתגים, וכו'.מפרט : סוג פריט : הדמיית אינפרה-אדום Camera Material : ABSSensor רזולוציה : 24 x 32 נקודות matrix Power אספקה : Mciro ממשק USB, ממשק מתח אינו עולה 5 VBattery דגם : ליתיום סוללה (סוללה מובנית)הסוללה, קיבולת : 1000 m Ah Response תדירות : 8 HZTarget מדידת טמפרטורה בטווח : -40-+300℃להשתמש הסביבה : 0-50℃Emissivity : 0.01-1.00 טווח adjustment Sensor בדיקה של שדה, זווית צפייה : ברירת מחדל 35 x 55 מעלות במשך MLX90640 ESF-באב probe Screen : 2.4 ב LCD רזולוציה 320 x 240, תצוגת הטמפרטורה הגבוהה ביותר, הטמפרטורה הנמוכה, הטמפרטורה של נקודת המרכז, ולהציג כל אחד לתאם את הנקודה.מדידה דיוק : ±2℃ (הבחינה : הסביבה 25℃, מדידה היעד : מים רותחים ב-100℃)יישום : PCB רכיב חימום זיהוי טמפרטורה, חימום תת רצפתי זיהוי טמפרטורה, אוטומטי חלקים זיהוי טמפרטורה, מתג אלקטרוני זיהוי טמפרטורה, מזגן, מיקרוגל, איתור רשימת החבילות : 1 x תרמי Imager1 למשתמש x Manual Note : 1. אין להשתמש על frequency2. לא מפקיעים מחירים, ירידה או לדפוק את product3. אנא זכרו לסגור לאחר השימוש.

פרמטרים של מוצר

Item Type:
Infrared Imaging Camera
Material:
ABS
Sensor Resolution:
24 x 32 dot matrix
Power Supply:
Mciro USB interface, the interface voltage does not exceed 5V
Battery Model:
Lithium battery (built-in battery)
Battery Capacity:
1000 mAh
Response Frequency:
8HZ
Target Temperature Measurement Range:
-40-+300℃
Use Environment:
0-50℃
Emissivity:
0.01-1.00 range adjustment
Sensor Probe Field of View Angle:
Default 35 x 55 degrees for MLX90640ESF-BAB probe
Screen:
2.4in LCD 320 x 240 resolution, display the highest temperature, the lowest temperature, the temperature of the center point, and display each coordinate point.
Measurement Accuracy:
±2℃ (Test Condition
Application:
PCB component heating detection temperature, floor heating temperature detection, auto parts temperature detection, electrical switch temperature detection, air conditioner, microwave oven detection
Package List:
1 x Thermal Imager1 x User Manual :
1. Do not use over frequency :
2. Do not overcharge, drop or knock the product :
3. Please remember to shut down after use :

מוצרים דומים