תינוק חיתול תיק תרמיל עם שינוי תחנת תיקי החתלה לתינוק שקיות בנים ילדה עם מיטה מזרן כרית נסיעות עמיד למים העגלה רצועות קיבולת גדולה תרמיל(שחור)

תינוק חיתול תיק תרמיל עם שינוי תחנת תיקי החתלה לתינוק שקיות בנים ילדה עם מיטה מזרן כרית נסיעות עמיד למים העגלה רצועות קיבולת

במלאי
ILS 56.98
הנגישות:

(איכות קובע מחיר)✔מתקפל לתינוק מיטה : פיוז ' ן של עריסה מתקפלת ואת אמא התיק, את אמא התיק במצב סגור, מיטת תינוק במצב המורחב. ✔כל אחד : תיק החתלה + חיתולים תחנת + מתקפל נייד העריסה.מתקפל, נפתח ונסגר.בין אם אתם בשדה התעופה, ברכב, או חיצונית,התינוק שלך יש מיטה. ✔עמיד למים, קל לניקוי : את פני השטח החיצוני של התיק עמיד למים עם בד אוקספורד בד, הכרית של העריסה הוא גם עמיד למים, שלמה נשלפת רירית במכונה, אז אתה לא צריך לדאוג לגבי התזה, בלגן או שטח קשה.לשמור את התינוק בכיסא נקי והיגייני. ✔נוח עגלת תינוק תלוי אבזם המזרן : תלוי עגלת תינוק עיצוב, נתיקים תלויים אבזם, נוח ועמיד, אמא לטייל ללא דאגות וחוסך עבודה.לנשימה מזרן שהופך את הילד שלך יותר נוח。. ✔מוסתר כיס Zip בחלק האחורי : חפצי ערך ממוקמות קרוב אליך, מוסתר ובטוח, ואתה יכול להיות סמוך ובטוח בעת הנסיעה.קל לנסוע-כאשר אנחנו נוסעים לאנשהו, יש לנו נסיעות פריטים, והתינוק יש את הקטנות נסיעות פריטים.התינוק הזה התרמיל מאפשר את הכל למקומו, אז אתה לא צריך לדאוג לגבי מבולגן פריטים.יכול להיות מקופל - זה יכול להיות בקלות נפתח והפך חיתולים השולחן, מצורף המזרן לנשימה ולא מחניק; התינוק יכול לישון ולשחק פנימה, להפחית את הסכנה החבויה של עקיצות יתושים. 3-in-1 עיצוב : זה משלב את היתרונות הקיימים התינוק תרמילים, קל משקל, מסוגנן, צדדי, זה נסיעה מושלמת לבחור.יכול לשים ארנק, טלפון נייד, וכו', חפצי ערך קרוב לגוף, מוסתר ובטוח, נסיעות בנוח.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים