מארוול נוקמים חיוך קורן היגיינת הפה חבילות טורבו ממונעת מברשת שיניים, צחצוח טיימר פה יש לשטוף את הכוס. בנוסף שיניים בשקית מתנה השן שומר השרשרת (3 חתיכה, הפנתרים השחור?

מארוול נוקמים חיוך קורן היגיינת הפה חבילות טורבו ממונעת מברשת שיניים, צחצוח טיימר פה יש לשטוף את הכוס. בנוסף שיניים בשקית

במלאי
ILS 32.92
הנגישות:

להפוך משהו לילדים שלך צריך לעשות למשהו שהם רוצים לעשות עם העזרה של האהוב שלהם נוקם כי בעת צחצוח זה כיף, זה נעשה!. (1) נוקמי מארוול אופי ספציפי טורבו מופעל על ילדים Spinbrush - סוללות כלולות, פנתר שחור מברשת שיניים כובע, חילוף ידנית הפנתרים השחורים מברשת שיניים עם כוס יניקה. (1) הנוקמים 16oz פלסטיק הפה לשטוף כוס, זוגות כמו מחזיק מברשת שיניים!. (1) רופא שיניים מומלץ 2 דקות צחצוח טיימר.מיוצר על ידי L&E מוצרים עם מגוון הנוקמים אופי מדבקות!.בנוסף בונוס - L&E חיוכים ללכת שיניים בשקית מתנה עם "זכור לצחצח" חזותי - לתלות את זה בחדר האמבטיה שלהם או על ידי המיטה שלהם אז הם זוכרים לשמור על השיניים נוצץ טריים.אתה יכול גם להשתמש אלה שן קמעות כדי להציל את הילד שלך התינוק של השיניים.סופר מדהים הפנתרים השחורים Spinbrush להגדיר, כולל זרוע, פטיש הפנתרים השחורים Spinbrush, פנתר שחור לשטוף כוס, 2 דקות הפנתרים השחורים טיימר, פנתר שחור מברשת שיניים לכסות, ואת חילוף ידנית הפנתרים השחורים מברשת שיניים עם כוס יניקה.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים