אסא הדפסת 3D נימה, UV התנגדות הזדקנות, ריח נמוך, עמידות בחום גבוה 1.75 מ מ אסא נימה, 1 ק ג סליל,אדום,1.75 מ מ

אסא הדפסת 3D נימה, UV התנגדות הזדקנות, ריח נמוך, עמידות בחום גבוה 1.75 מ מ אסא נימה, 1 ק ג סליל,אדום,1.75 מ מ

במלאי
ILS 75.15
הנגישות:

【אסא נימה】אסא הוא שרף עם מבנה דומה ומאפיינים חומר ABS, יש שיפור מסוים טמפרטורה עמידות, קשיחות, חוזק, וכו'.זה מאוד מתאים להחליף את שרירי הבטן היישום המסורתי של יד צלחת חלקים. 【יישום רחב】אסא חומר יש הטבועה מזג אוויר התנגדות והתנגדות UV, והוא מתאים יותר ליישומים חיצוניים מ-ABS.אסא מצוין מכני חוזק, עמידות בחום יכול להחליף את רוב שרירי הבטן יישומים. 【שאב אריזה אטומה】אסא הוא ארוז בנייר אלומיניום שקיות, אשר הוא יותר עמיד במים מאשר שקוף, שקיות ניילון, יכול להיות לחלוטין עמיד.נייר האלומיניום יש תיק מובנה איטום הרצועה, ואת רדיד אלומיניום התיק ניתן לעשות בה שימוש חוזר לאחר מחממים-איטום קרועה, והוא יבש המדינה של חומר זה הוא ממושך. 【יציב סובלנות ממדי】מינימום סובלנות נמוכה עיקום כדי להבטיח האכלה עקבית ויציבה טביעות אצבעות, אין סתימה, גבוה מאוד מוצלח קצב, וכתוצאה מכך מודפס חלקים זה יש יוצא מן הכלל לסיים את פני השטח והם מאוד מדויק. 【Tangle Free & ללא חיבור】מלא 1 ק " ג מדפסת 3 D נימה סליל, מושלם עגלגל ומאוד חזק קוטר סובלנות, אינו חופף או סבך.להמיס ובכן, לא נסדק, לא בועות.להאכיל בצורה חלקה, ללא הרף ללא סתימת נחיר או מכבש.תכונה מבוא הודות לשימוש אקריליק, גומי ללא שומן בלתי רוויות כפול אג " ח את תהליך פילמור של אסא שרף להחליף את butadiene מונומר עם לא יציב קשרים כפולים, את אסא חומר יש הטבועה מזג אוויר התנגדות והתנגדות UV, אשר הוא טוב יותר מאשר שרירי הבטן מתאים יותר ליישומים חיצוניים.מפרט : זרבובית טמפרטורה : 240-270°CSuggested זרבובית גודל : ≥0.02 mm Bottom צלחת טמפרטורה : 90-110 מעלות CRat מרווח : 0.18-0.2 mm Cooling אוהד : off Printing מהירות : 20-90 מ " מ/s Instructions על use1. לעומת PLA, PETG וחומרים אחרים, אסא/ABS חומרים צריך להיות גבוה יותר טמפרטורת הסביבה במהלך תהליך ההדפסה כדי לעזור לשחרר את משקעי מתח במהלך החלק דפוס התהליך.בבקשה לשמור את המדפסת סגורים במהלך תהליך ההדפסה ביעילות כדי למנוע הדפסה.החלקים עקום וסדוק.אם המכשיר יש תא חימום תפקוד, מומלץ להגדיר את תא חימום בטמפרטורה בין 60-80°C. 2. לאחר פתיחת החבילה במשך זמן רב, אם איכות ההדפסה נמצאה ירידה במהלך תהליך ההדפסה, בבקשה לייבש את החוט על 70-80 מעלות צלזיוס במשך 4-6 שעות.

פרמטרים של מוצר

Nozzle temperature:
240-270°C
Suggested nozzle size:
≥0.02mm
Bottom plate temperature:
90-110°C
Rat spacing:
0.18-0.2mm
Cooling fan:
off
Printing speed:
20-90 mm/s
Instructions for use :
1. Compared with PLA, PETG and other materials, ASA/ABS materials need to have a higher ambient temperature during the printing process to help release the residual stress during the part molding process. Please keep the printer closed during the printing process to effectively avoid printing. The parts are warped and cracked. If the device has a heating chamber function, it is recommended to set the heating chamber temperature between 60-80°C. :
2. After opening the package for a long time, if the print quality is found to decrease during the printing process, please dry the wire at 70-80°C for 4-6 hours. :

מוצרים דומים