משולש עדשות האנדוסקופ, Teslong בורסקופ ביקורת מצלמה עם 5 מסך, עמיד למים הביתה נחש כוונת המצלמה, תעשייתי הרכב סיבים אופטיים המצלמה צינור ביוב צנרת צינור בקיר(16.5 מטר)

משולש עדשות האנדוסקופ, Teslong בורסקופ ביקורת מצלמה עם 5 מסך, עמיד למים הביתה נחש כוונת המצלמה, תעשייתי הרכב סיבים אופטיים

במלאי
ILS 224.99
הנגישות:

שלוש עדשות אנדוסקופ - מצלמה שדה רחב יותר של תצוגה, ו-3 מצבי תצוגה - תוספת שמאלה-הצגת המצלמה נכון-תצוגת המצלמה מתווספים אנדוסקופ בדיקה, ומאפשר לך לעבור ישירות ולהציג משלושה כיוונים שונים. במצב הנוכחי של אזור הבדיקה, מבלי להוציא את המכשיר. 5 אינץ מסך IPS - זה כף יד בורסקופ מצוייד 5 אינץ IPS מסך, בהשוואה רגילים למסכים, מסכי IPS יש רזולוציה גבוהה יותר, חי יותר צבעים, יותר חיסכון באנרגיה.זה הופך את הבדיקה מהר יותר, קל יותר לקחת תמונה & להקליט וידאו.ביקורת קשה להגיע פינות - תוספת קצר-להתמקד בצד המצלמה יכולה להתמקד טוב יותר צר צינור שטח מאשר אחרים כפולה-עדשה בצד המצלמה.את שלוש דרך העדשה יכול לעזור לך טוב יותר כדי לבדוק את המטרה קשה להגיע צינורות או פערים.לא צריך לחזור להתאים את הכיוון של העדשה.אור LED & פנס כיס - בהשתתפות עם 8 מתכוונן LED אורות בורסקופ המצלמה טיפ, מתן תמונה ברורה גם בחושך או באור נמוך מצבו.לצד הנחש אנדוסקופ, יש פנס מובנה לבדיקה בלילה.נהדר כלי בדיקה.זמן פעולה - built-in סוללה נטענת יכולה לספק לך 3-4 שעות של זמן עבודה.כאשר זה נעשה, רק להשתמש בכל מטען USB (כבל הטעינה כלול) כדי לטעון את זה.ותמיכה בדיקת מטרות בזמן טעינה.בדיקה : 3 דרך העדשה.קוטר : 7.9 מ " מ.וידאו רזולוציה : 1280x720, 1920x1080. תמונה רזולוציה : 1920x1080. עומק שדה : מצלמה קדמית : 30mm—100mm.בצד המצלמה : 20-60 מ " מ.קצר-להתמקד בצד המצלמה : 15-30mm.אטימות : IP67. זמן טעינה : 4 שעות.זמן עבודה : 4.5 שעות.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים