לדחוף סורגים Push Up Stand Push-ups עומד כושר החזה ציוד אימון אימון ציוד כושר הדרכה פנים הבית לדחוף את בר דוכן הגוף (צבע : שחור+אדום)

לדחוף סורגים Push Up Stand Push-ups עומד כושר החזה ציוד אימון אימון ציוד כושר הדרכה פנים הבית לדחוף את בר דוכן הגוף (צבע :

במלאי
ILS 73.65
הנגישות:

להימנע ישירה דקל מגע עם הקרקע : פוש-אפ תמיכה יכול למתוח את השרירים בצורה יעילה יותר, כי את דקל משטח מגע קטן יותר, יש מגובה מסוים מן הקרקע, ואת זה הוא יותר מאשר עושה שכיבות שמיכה ישירות על הקרקע. * נוחות קצף יד משטח יציב, ללא תלוש. * קל לשימוש, קל משקל ציוד כושר, מושלם עבור push-ups בבית, חדר כושר, במשרד או בדרכים. * מושלם שכיבות סמיכה : עם push-ups, אתה יכול לספק מגוון רחב יותר של תנועה כדי לבנות שריר ולהתחזק יותר מהר.שכיבות סמיכה לחזק את שרירי הזרועות, החזה העליון והזרועות. * סופר נוח, רחב מרגיש את הידית של דחיפת ידית מכוסה רך קצף סמיך, וזה מאוד נוח, רחב ועם ידית ארגונומית יכול להשיג טוב יותר את חלוקת המשקל ולהגן על כף לחץ.דחף-תמיכה נותן לך לנקות גובה, מאפשר את שרירי החזה מתוח באופן מלא יותר.פרמטרים מוצר : שם המוצר : שכיבות סמיכה stand Color סיווג : plating Fitness השפעה בחירה : שריר הזרוע training Fitness ציוד סיווג : S-סוג push-ups Tips מבוא 1.הערה : נא לשים לב ציפורניים מטופחות כאשר לובשים את המוצר הזה.אין להשתמש במוצר זה אם הוא פגום.2. עבור מדידה ידנית, הגודל עשוי להיות מעט שונה, אנא סלח לי.3. יכול להיות שיש סטייה כרומטית בשל ההבדל ירי אור.עיין המוצר בפועל.4. החנות שלנו יש מגוון רחב של סגנונות וצבעים, אתה יכול ללכת לחנות שלי כדי להציג.5. אנו מאמינים כי אנו יכולים לענות על הצרכים שלך עם מוצרים באיכות גבוהה.אם אתה מוצא את כל בעיות עם המוצרים שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו.מוצק פוש-אפ תמיכה, זה מגיע לך!.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים